KURUMSAL

vision

Hakkımızda

2009 yılından bu yana çeşitli sektörlerde yer alan müşterilerimizin bilişim altyapısını en iyi şekilde oluşturmak için çalışıyoruz.

Ofisimizde bulunan deneyimli teknik servis ekibimiz ve tecrübeli saha ekibimiz ile firmaların sorunlarını en doğru şekilde çözüyoruz. Dinamik ve Genç bir ekibin verdiği enerjiyle ileriye doğru koşmayı çok seviyoruz.. Hizmetlerimiz arasında MICROSOFT, HP, IBM, SYMANTEC,VMWARE, VEEAM, CISCO, ARUBA gibi dünya devlerinin donanım ve yazılım çözümleri bulunmaktadır.

Türkiye’nin birbirinden değerli firmalarına sunduğumuz çözümler ile daha sorunsuz ve keyifli bir iş çözümleri konusunda mesleki yeterliliğimiz ve tecrübelerimizi seferber ediyor müşterilerimizin ve ülkemizin yararına sürekli çalışıyor ve üretiyoruz..

Mobiltek Bilgisayar markasına yakışır çözümlerle büyümeye kararlıdır. Bizleri tercih eden ve bizleri destekleriyle onurlandıran tüm müşterilerimize, tedarikçilerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetine önem veren ve onların ihtiyaçlarını en iyi fiyat ve en iyi çözüm ile buluşturarak, çevreci teknolojiyle bütünleştiren, Ülkesine ve İnsanına fayda sağlayan projeler geliştirerek oluşacak artı değeri çalışanları ve tedarikçileri ile paylaş

Misyonumuz

Sektördeki tüm yeniliklerin peşinden koşup bu teknolojileri müşterilerimize sunmak.Tecrübelerimizi iş ortaklarımız ile paylaşıp iş kaybı yaşamalarını önlemek.Satış sonrası hizmetlerde güven sağlamak ve müşterilerimiz ile beraber büyümek.